UITSLAGEN 2017

Resultaten van de meisjes geboren in 2008 t/m 2009 Poule 1

! 1 !Maartje Velstra FMT Sport
! 2 !Kyara Vonk sportcen.Akkermans
! 3 !Elske van der Veen Judo Kings
! 4 !Nadja Rokic sportcen.Akkermans

  Resultaten van de meisjes geboren in 2008 t/m 2009 Poule 2

! 1 !Inaya Verharen Kodokan Gorredijk
! 2 !Lisa Mulder Judo Dries Poelstra

Resultaten van de meisjes geboren in 2006 t/m 2007 Poule 3 ( 5 )
! 1 !Ciska Adema sportcen.Akkermans
! 2 !Minke de Ruiter Judo Kings
! 3 !Pitsje Kats Judo Edwin Steringa

! 4 ! Resultaten van de meisjes geboren in 2006 t/m 2007 Poule 4 ( 7 )
! 1 !Sanne Hartman Jv. Koka
! 2 !Faye Spinder Judo Edwin Steringa
! 3 !Jamie van Dorland Judoschool DenHelder
! 4 !Thirza Vermeer Judo Edwin Steringa

Resultaten van de meisjes geboren in 2006 t/m 2007 Poule 5 ( 7 )
! 1 !Lupita Adema sportcen.Akkermans -39
! 2 !Mila Boelsma Judo Edwin Steringa
! 3 !Hiddo Blaauw Sportschool de Leeuw
! 4 !Suus Riddering Dijkmansport

Resultaten van de meisjes geboren in 2006 t/m 2007 Poule 6 ( 7 )
! 1 !Samantha de Visser Van De Kamp Sport -45
! 2 !Danique Douma JudoClub Grou
! 3 !Anouk Seinen Judovereniging Vos
! 4 !Jonna Dijkstra Sportschool de Leeuw

 Resultaten van de meisjes geboren in 2006 t/m 2007 Poule 7 ( 5 )
! 1 !Chantal Weerman Judo Zwolle -53
! 2 !
! 3 !Denise van der Plaat Judovereniging Vos

Resultaten van de meisjes geboren in 2003 t/m 2005 Poule 8 ( 5 )
! 1 !Rumaisa Ifrasan Judoschool Oord -39
! 2 !Lois Klein Judovereniging Vos
! 3 !Ilse Dijkstra Judo Edwin Steringa   

Resultaten van de meisjes geboren in 2003 t/m 2005 Poule 9 ( 3 )
! 1 !Fleur Boonstra Judo Edwin Steringa -46
! 2 !Danique ter Schuur Judo Edwin Steringa

Resultaten van de meisjes geboren in 2003 t/m 2005 Poule 11 ( 7 )
! 1 !Berber Ludema Judo Kings -50 !
2 !Rixt Geertsma Judo Kings
! 3 !Manon Poelsma Judo Witmarsum
! 4 !Lisenka Bomas Sportschool Poelstra

 Resultaten van de meisjes geboren in 2003 t/m 2005 Poule 12 ( 8 )
! 1 !Joyce Grote Punt Van De Kamp Sport -57
! 2 !Daphne de Jong FMT Sport
! 3 !Esther Kleinlugtenbelt BSV Anbergen Slagh.
! 4 !Nancy Bastien Judoschool Hensema

Resultaten van de meisjes geboren in 2003 t/m 2005 Poule 14 ( 2 )
! 1 !Agnes Elzinga Judo Kings -63
! 2 !Annemarie de Bruin Judo Kings     

Resultaten van de meisjes geboren in 2000 t/m 2002 Poule 10 ( 3 )
! 1 !Annabel Weber BSV Anbergen Drenthe -51
! 2 !Lisa v.d. Meijden JudoteamBijsterbosch

Resultaten van de meisjes geboren in 2000 t/m 2002 Poule 15 ( 4 )
! 1 !Jikke Bijker Judo Edwin Steringa -64
! 2 !Inge Bos Judoteam Veendam

Resultaten van de meisjes geboren in 1990 t/m 1999 Poule 13 ( 4 )
! 1 !Demi Adelij sportcen.Akkermans -71
! 2 !Alie Weewer sportcen.Akkermans 

Resultaten van de jongens geboren in 2010 t/m 2011 Poule 16 ( 7 )
! 1 !Denvey van der Linden Judoschool DenHelder -22
! 2 !T.j. Schippers Judoschool DenHelder
! 3 !Mathijs Bauritius Sportschool de Leeuw
! 4 !Brandon Langerijs Judovereniging Vos

  Resultaten van de jongens geboren in 2010 t/m 2011 Poule 17 ( 5 )
! 1 !Friso Elzinga Judo Kings -24
! 2 !Marthijn de Vries Judo Dries Poelstra
! 3 !Rutger Westra Sportschool de Leeuw

Resultaten van de jongens geboren in 2010 t/m 2011 Poule 19 ( 5 )
! 1 !Kris Postma Judo Kings -27
! 2 !Emmy Sprenger Judo Edwin Steringa
! 3 !Michel Nonkes Judoclub Kollum

Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 18 ( 9 )
! 1 !Chris Korver Judoschool DenHelder -24
! 2 !John v Kuiper Judo Edwin Steringa
! 3 !Olaf van der Heide Judo Witmarsum
! 4 !Edze Tijsma Judo Kings

Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 20 (12 )
! 1 !Riemer-Jel Buwalda Sportschool Poelstra -27
! 2 !Akos Tinkoczij JudoteamBijsterbosch
! 3 !Aljer Postma Kodokan Gorredijk
! 4 !Daniel de Grave Sportschool de Leeuw

 Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 21 (14 )
! 1 !Jayden Tijdeman Judoschool DenHelder -30
! 2 !Leandro van Schie Van De Kamp Sport
! 3 !Rick Gruijters Barberio
! 4 !Benyam Bossack Judo Witmarsum

Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 23 (14 )
! 1 !Teije Kingma Sportschool Poelstra -33
! 2 !Geert van der Veen Judo Kings
! 3 !Chantal Krikke Judo Edwin Steringa
! 4 !Mirthe van de Goot sportcen.Akkermans

Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 25 (11 )
! 1 !Jelle Vogels JudoteamBijsterbosch -36
! 2 !Jay Langerijs Judovereniging Vos
! 3 !Ruben Faber Judo Kings
! 4 !Thomas Boonstra Sportschool Poelstra

Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 27 ( 9 )
! 1 !Ivan Terpstra Judo Kings -40
! 2 !Jurre Steenge Kodokan Gorredijk
! 3 !Maarten Brinker Kodokan Gorredijk
! 4 !Jurre Oudega FMT Sport

Resultaten van de jongens geboren in 2006 t/m 2007 Poule 22 ( 8 )
! 1 !Boaz Elzinga Judo Kings -30
! 2 !Sander de Vries FMT Sport
! 3 !Erik Mulder Judo Dries Poelstra
! 4 !Merwin Brouwer Judo Edwin Steringa

Resultaten van de jongens geboren in 2006 t/m 2007 Poule 24 (12 )
! 1 !Omar Rokic sportcen.Akkermans -33
! 2 !Brian Smid Judo Kings
! 3 !Tymen Huitema Judo Dries Poelstra
! 4 !Tijani Boot Barberio

Resultaten van de jongens geboren in 2006 t/m 2007 Poule 26 (11 )
! 1 !Vincent Looijenga JudoteamBijsterbosch -36
! 2 !Luka Tsjkadoea Helmond SPort
! 3 !Attila Tinkoczij JudoteamBijsterbosch
! 4 !B.j. Schippers Judoschool DenHelder

Resultaten van de jongens geboren in 2006 t/m 2007 Poule 45 ( 6 )
! 1 !Viggo Brunia Sportschool de Leeuw -36
! 2 !Thijmen Schotanus Judo Dries Poelstra
! 3 !
! 4 !Jesse Rodenhuis Sportschool de Leeuw

Resultaten van de jongens geboren in 2006 t/m 2007 Poule 28 (15 )
! 1 !Thom Bouwmeester Judo Edwin Steringa -40
! 2 !Vincent Bos Van De Kamp Sport
! 3 !Tobias Scheepers Van De Kamp Sport
! 4 !Thijs Boorsma Judo Kings

Resultaten van de jongens geboren in 2006 t/m 2007 Poule 29 (11 )
! 1 !Geert Kleine Judovereniging Vos -44
! 2 !Kynan Dobbelaer Van De Kamp Sport
! 3 !Joek Sluiter JudoteamBijsterbosch
! 4 !Redmer Andriesse Sportschool de Leeuw

 Resultaten van de jongens geboren in 2006 t/m 2007 Poule 30 ( 5 )
! 1 !Jeroen Rose Barberio -51
! 2 !Niels Hiemstra Judo Edwin Steringa
! 3 !Sebastian Plantinga Judoschool Hensema
! 4 !

Resultaten van de jongens geboren in 2003 t/m 2005 Poule 31 ( 2 )
! 1 !Ruben Walinga Judo Kings -34
! 2 !Matthijs Luinstra Judo Kings
    

Resultaten van de jongens geboren in 2003 t/m 2005 Poule 32 (12 )
! 1 !Matyas Tinkoczij JudoteamBijsterbosch -38
! 2 !Sil Velstra FMT Sport
! 3 !Tom Akker Judovereniging Vos
! 4 !Luuk Rattink Judo Edwin Steringa

Resultaten van de jongens geboren in 2003 t/m 2005 Poule 33 (15 )
! 1 !Max Stikkelorum Judoschool Cees Veen -42
! 2 !Quinten van der Veen Judo Kings
! 3 !Sam Sprenger Judo Edwin Steringa
! 4 !Geale Meindertsma Judo Kings

Resultaten van de jongens geboren in 2003 t/m 2005 Poule 34 ( 9 )
! 1 !Jamie Pitstra jv de Uitkomst -46
! 2 !Pepijn Braam Van De Kamp Sport
! 3 !Daan van den Bosch Van Rheenen Sport
! 4 !Nigel Groot jv de Uitkomst

Resultaten van de jongens geboren in 2003 t/m 2005 Poule 36 (13 )
! 1 !Julian Persaud Van De Kamp Sport -50
! 2 !Liam Law Judo Zwolle
! 3 !Sem Walinga Judo Kings
! 4 !Tom van Rijn Van De Kamp Sport

  Resultaten van de jongens geboren in 2003 t/m 2005 Poule 37 (11 )
! 1 !Thijs Stoer Van De Kamp Sport -55
! 2 !Leon van Beek JudoteamBijsterbosch
! 3 !Dennis Dijkstra JV Thag
! 4 !Dave Kok Judoschool Cees Veen

 Resultaten van de jongens geboren in 2003 t/m 2005 Poule 39 ( 5 )
! 1 !Patrick Krikke Judo Edwin Steringa -65
! 2 !Ruben de Grave Sportschool de Leeuw
! 3 !Boaz van der Valk Barberio

Resultaten van de jongens geboren in 2000 t/m 2002 Poule 35 ( 4 )
! 1 !Nathan Klokman Judo Edwin Steringa -50
! 2 !Mel Florack Barberio             

Resultaten van de jongens geboren in 2000 t/m 2002 Poule 38 ( 5 )
! 1 !Steven van Ommen Van De Kamp Sport -60
! 2 !Deanio Dobbelaer Van De Kamp Sport
! 3 !Daan Schreurs Sportcentrum Emsland

Resultaten van de jongens geboren in 2000 t/m 2002 Poule 40 ( 8 )
! 1 !Sem Kroeger sportcen.Akkermans -66
! 2 !Jenz Bottema Judoschool Hensema
! 3 !Danil Bos Van De Kamp Sport
! 4 !Rohan Kalidien Van De Kamp Sport

Resultaten van de jongens geboren in 2000 t/m 2002 Poule 41 ( 9 )
! 1 !Jesse Wever Judo Edwin Steringa -77
! 2 !Finn Veldman JudoteamBijsterbosch
! 3 !Sem Kroeger sportcen.Akkermans
! 4 !Jhon-Deivy de Waard JudoteamBijsterbosch

 Resultaten van de jongens geboren in 1984 t/m 1999 Poule 43
! 1 !Danny Kooistra Van De Kamp Sport -86
! 2 !Frank Kiers JudoteamBijsterbosch

Resultaten van de jongens geboren in 1984 t/m 1999 Poule 44
! 1 !Robin Kalsbeek Sportschool Poelstra -100
! 2 !Foppe Postma Judo Kings